PostHeaderIcon Osiągnięcia uczniów

PostHeaderIcon Konkurs KRUS

Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach organizowanych przez KRUS dotyczących bezpieczeństwa dzieci w gospodarstwie.

Po zajęciach przeprowadzonych przez pracownika KRUS’u – Pana Jarosława Jachacza uczniowie klasy VIII wypełniali test sprawdzający wiedzę o bezpieczeństwie. W wyniku przeprowadzonego konkursu wyróżniono 3 najlepsze prace:

  1. Marta Mateusiak
  2. Wiktor Pierkoś
  3. Ksawery Grzejdziak

Uczniowie otrzymali nagrody.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

 

 

PostHeaderIcon Mistrz tabliczki mnożenia i dzielenia

Pięcioro uczniów klasy 3 wzięło udział w konkursie matematycznym "Mistrz tabliczki mnożenia i dzielenia", który odbył się 23 czerwca. Byli to: Magdalena Bednarek, Agnieszka Knoch, Martyna Pluta, Igor Ignasiak i Dominik Korytek. Uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania w zakresie tabliczki, rozwiązywali zadania tekstowe i łamigłówki matematyczne. Odpowiedzi oceniała komisja konkursowa w składzie: dyrektor Mariusz Kamieniak, Małgorzata Marciniak i Łukasz Topolski. Pierwsze miejsce zajął Igor Ignasiak, drugie Magdalena Bednarek, a trzecie Martyna Pluta. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami sfinansowanymi przez Radę Rodziców.

 

 
Więcej artykułów…